بیمارستان کاپی

بیمارستان کاپی – بیمارستان خصوصی تون رو در این بازی اینترنتی مدیریت کنید!

همه می دونیم که بهترین درمان، خندیدن هست. بازی بیمارستان کاپی با موضوع منحصر به فرد بیمارستان کاپی، این امکان رو به شما میده تا با درمان بیماران با روش ها و داروهای عجیب و خنده دار، بیمارستان خصوصی خودتون رو مدیریت کنید. شما به عنوان یک پزشک جوان وظیفه دارید تا بیمارستان خصوصی خود را از ابتدا بسازید و آنرا به اتاق ها و تجهیزات مختلف پزشکی مجهز کنید تا بتوانید بیماران را با داروهای مختلف درمان کنید. برای خرید دارو و وسایل مورد نیاز پزشکی به شهرک پزشکان سر بزن. یا برای ارسال پیتر بدبو و تهاجم بیگانگان به بیمارستان دشمن ات به شهرک تندرستی برو. همین حالا این بازی جذاب و رایگان را امتحان کن.

حوریه
بازی خوبیه
soheildt14
بیمارستان کاپی خیلی عالی هست اگه میشد یه گروه تلگرامی راه بندازیم برای بچه های بیمارستان کاپی خیلی بهترم میشد

بیمارستان کاپی در Upjers.ir

بیمارستان خصوصی ات را باز کن

بازی اینترنتی رایگان بیمارستان

بازی اینترنتی بیمارستان کاپی به شما این امکان رو میده که به عنوان یک پزشک در بیمارستان خصوصی تون فعالیت کنید. با درمان بیماران، هزینه درمانی دریافت کنید و با پولک کسب شده اتاق ها و تجهیزات درمانی بیشتری را تهیه کنید. با درمان بیماران علاوه بر کسب پولک، امتیاز نیز دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به مراحل بالاتر بازی دست پیدا کنید. در این صورت امکانات و قابلیت های درمانی بیماری های جدیدتر برای شما آزاد خواهد شد.

با داشتن پولک بیشترمی توانید بیمارستان خود را گسترش بدهید و آنرا از یک بیمارستان یک طبقه به یک بیمارستان 5 طبقه ارتقا دهید. برای درمان بیماری های جدید فقط نیاز به داروهای جدید ندارید. بلکه مجهز شدن اتاق های مخصوص برای درمان بیماری مورد نظر نیز ضروری است. اتاق های درمانی مثل اتاق عکسبرداری، روان درمانی و اتاق عمل تنها چند نمونه از اتاق هایی هستند که میتوانی برای درمان بیمارانت بکار بگیری. یکی از جذاب ترین بازی های اینترنتی دنیا را همین حالا در Upjers.com تجربه کن.

هرچه با درمان بیماران امتیاز بیشتری کسب کنی، می توانی سریعتر به مراحل بالاتر بازی برسی. در هر مرحله داروها و قابلیت درمان بیماری های جدیدتری برایت فعال خواهد شد. شما می توانید در موقع استراحت بعد از درمان بیماران سری به شهرک پزشکان بزنی و با همکاری سایر بازیکنان تشکیل انجمن پزشکان خودتان را بدهید. انجمن پزشکان امکان شرکت در مسابقات و همچنین انجام تحقیقات جدید را برایتان فراهم می کند. یا اینکه هدیه ای را از خانم رزواتر خریداری کنی و آنرا به همراه یک پیغام تبریک برای دوستانت بفرستی! تو میتونی یک زندگی جدید را در محیط بازی آنلاین مدیریت بیمارستان کاپی شروع کنی!